O společnosti

Czech English

Společnost LeanSigma Consulting s.r.o. byla založena skupinou inženýrů - specialistů v oblasti průmyslového inženýrství s rozsáhlými zkušenostmi získanými při zavádění štíhlého výrobního systému firmy Robert BOSCH.

Nabízíme  ověřené postupy při implementaci racionalizačních opatření v duchu Lean Enterprise a SixSigma. Každý podnik i výroba je jiný a my s respektem k Vám a k Vašemu podnikání nabízíme znalosti a zkušenosti nabyté u předních automotive výrobců, ale i u podniků nesoucích si do dnešní doby negativa a zvyky z let dávno minulých. Umíme se zaměřit na výrobní a logistický proces, výrobní pracovníky, stejně jako na celkovou administrativu.

Naše podnikání chápeme jako službu - službu jednotlivcům, celým firmám a celé společnosti.

Pravidelně spolupracujeme s ověřenými firmami i českými univerzitami a společně dokážeme nabídnout kompletní služby pro úspěšnou implementaci štíhlého výrobního systému od provedení auditů, přes zaškolení pracovníků, jejich koučování v průběhu projektů, až po výstavbu rychlých reakčních systémů, logistických center, nastavení Kanbanových okruhů, či matematických modelů vedoucích k optimálním trasám logistických
a výrobních pracovníků a jejich prostředků.

 

1. a 2. fáze GLMA pro Grammer CZ

Jsme hrdí na to, že jsme mohli svými znalostni přispět k certifikaci GLMA.

Stali jsme se exkluzívními partnery společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o

Stali jsme se exkluzívními partnery společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o v oblasti implementace a auditování Lean Production.